+48 784 516 076

O firmie

Witamy w sklepie kochamymeble.pl! 

Nasza firma z powodzeniem prowadzi działalność w zakresie profesjonalnej dystrybucji mebli, zarówno w Polsce jak i na terenie Europy.


Sklep internetowy kochamymeble.pl to designerska oferta przeznaczona dla  wielbicieli modnych i nowoczesnych wnętrz, m.in.: stoły i ławy na wysoki połysk, stoliki pod telewizor, ławy i stoliki, komplety stoły o krzesła, stoły do jadalni, ławki do jadalni.


Nasza unikatowa oferta pozwoli stworzyć w Twoim wnętrzu niezwykły nastrój – przytulny, nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju. Cały czas powiększamy asortyment, by w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów. Bo wiemy, że najważniejsze jest zadowolenie, jakość, szybkość realizacji zamówienia i unikalność asortymentu.

Przedmioty oferowane w systemie przecen np: z przebarwieniami, wadami powierzchni lakierniczych, czasami z niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi, jako końcówki serii czy nadwyżki magazynowe. Są to produkty wyselekcjonowane w okazyjnych niskich cenach.

Prowadzimy sprzedaż internetową, dzięki temu nie wychodząc z domu masz dostęp do szerokiej gamy produktów, sprawdzisz ceny, wybierzesz te najlepsze dla Ciebie i dokonasz w łatwy sposób zakupu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, opcjami transportu oraz do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie w łatwy i przyjemny sposób przejrzysz ofertę, wynegocjujesz cenę i złożysz zamówienie.

Niniejsza strona kochamymeble.pl jest kolejnym krokiem w kierunku unowocześnienia metod sprzedaży i ułatwienia dostępu do naszej oferty.